Kontakty


Jaroslav Gottvald

Saidova 19/5

620 00 Brno

tel.: +420 544 215 155
tel.: +420 608 826 599
fax: +420 544 215 155

e-mail: j.gottvald @ tiscali.cz

Sortiment


Přístřešky Bazénové kryty Markýzy a vchodové přístřešky Boxy pro nákupní vozíky Skleníky a zimní zahrady Vybavení sportovišť Světlíky a prosvětlovací pásy Letní zahrádky Zastávky a chodníkové přístřešky

Technologie

Základní technologií použitou u našich výrobků jsou svařované tenkostěnné ocelové konstrukce, standardně ošetřené zinkováním, doplněné o povrchovou úpravu vypalovací práškovou barvou, dle přání zákazníka. Takto zpracovaná ocel je doplněna hliníkovými a plastovými detaily. Opláštění a plošné výplně zhotovujeme z plastů a skla.

Nabízíme Vám acrylát, polycarbonát, v masívních i dutinovách deskách, nebo sendvičích. Dále další plasty, vhodné pro danné použití a Vaše požadavky. Vše v široké škále vzhledu a odstínů.

Skleněné plochy mohou být z lepených, nebo tvrzených tabulí včetně izolačních dvojskel.

Variabilita našich systémů umožňuje snadné přizpůsobení individuálnímu přání zákazníka a podmínkám místa montáže. Montáž běžně nevyžaduje náročná zvedací zařízení, nebo lešení. Nejsou potřebné rozsáhlé stavební úpravy. Demontáž a opětovná montáž není překážkou.

Vše z toho co bylo vyjmenováno, je možné nalézt nejen po celé České republice, ale i v dalších zemích Evropské unie. Nespočet instalací je i v zemích našich sousedů, Rakousku, Maďarsku a Slovensku. Dále se s nimi můžete setkat v Rumunsku, Slovinsku a Chorvatsku.

Realizace

Mapa realizací
JaGo s.r.o. © 2008, Designed & programmed by WEBCZECH s.r.o.